Politikalarımız

Politikalarımız

Ödeme ve İptal


 14:00

  12:00


Kurallar ve Şartlar

Küçük bir işletme olduğumuz için son dakika iptalleri veya müşterinin gelmemesi bizi olumsuz etkiliyor, bu yüzden rezervasyon ve iptal politikalarımızı aşağıdaki gibi düzenledik:

Rezervasyon yapıldığında oda ücretinin yüzde 50'si ödenmelidir. İki gün içinde peşinatı gelmeyen rezervasyonlar iptal edilir. Ücretin kalanı check-in esnasında peşin olarak ödenir. 

Geçerli vergilerin tamamı ücretlere dahildir. Oda fiyatları iki kişiliktir. Kahvaltı ücrete dahil olmakla birlikte içecekler ve bar menüsü ayrıca ödenir. Tüm tatil dönemlerinde en az iki gece kalınmalıdır. Otelimize kesinlikle çocuk kabul edilmez. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır.

İptal Politikası

Varıştan 30 gün öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Varıştan önceki 30 gün içinde iptal edilirse, rezervasyonun toplam tutarı sizden alıncaktır. Tesise varmazsanız sizden rezervasyonun toplam tutarı alınacaktır.

Ödeme Politikası

Rezervasyon için geçerli kredi kart bilgileri gereklidir. Rezervasyondan sonra toplam fiyatın %50 kadarı sizden ön ödeme olarak alınacaktır. Visa ve Mastercard kabul edilmektedir ve bu kartlar ile yapılacak ödemelerde işlemler için herhangi bir ek ücret ya da komisyon söz konusu değildir.